Bóle podbrzusza i wynik badania krwi

Witam, Mam 27 lat. Od tygodnia bóle podbrzusza, kłucie w prawym boku pod żebrami, wzdęcia, uczucie pełności, przewracania w żołądku, nadmierna ilość gazów. Sód, potas, glukoza, ALT, magnez, AST, CRP w normie. Morfologia: WBC 4,0 (4-10), Neut 1,6 (2,5-5), Neut% 40,1 (45-70), EOS% 7.2% (1-5), Baso 0,01 (0,02-0,1). Reszta norma. Dziękuje. Natalia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom eozynofili może świadczyć o infekcji pasożytniczej lub alergii. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.