Bóle przedramion w okolicach łokci

Mam od dluzszego czasu bole przedramion w okolicach lokci. Zwlaszcza rano, gdy wstaje z lozka oraz gdy podnosze np. kubek z woda lub cos ciezszego. Co moze byc tego przyczyna?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u reumatologa oraz ortopedy celem dalszej diagnostyki. Może to być objawem choroby reumatologicznej lub np. ucisku na nerwy. Potrzebne jest jednak dokładne badanie lekarskie i wykonanie ewentualnych dodatkowych badań. Pozdrawiam.