Bóle ścięgien po przyjmowaniu leku Nolicin po usunięciu guza pęcherza

Witam! Mój problem, to stan po usunięciu guza pęcherza m.(TURB) wykonane 30.XII. i zlecenie (bez oznaczenia antybiogramu) przyjmowania w domu 2xdz po 1tabl leku NOLICIN (2op=40szt). Jednak po przyjęciu 36 szt. pojawiły się bóle ścięgien Achillesa - raz w jednej nodze, a potem w drugiej, kt utrudniają chodzenie. Tylko 1 noga jest trochę opuchnięta. Doczytałam w ulotce, że lek może powodować zapalenie ścięgien. Co z tym zrobić-jak pozbyć się tego? Serdecznie dziękuję za sugestie dot.postępowania

Witam, najprościej zaprzestać przyjmowania leku. Nie jest to lek ratujący życie lub zdrowie, a leczenie nie powinno być bardziej szkodliwe niz choroba. Pozdrawiam RH