Bóle stopy i wynik RTG

Witam. Od 2 miesiecy pobolewala mnie noga, dokładnie była to lewa stopa, z poczatku ból był nieznaczny, jednak teraz nasilił sie do takiego stopnia ze mam duze problemy z chodzeniem. wynik badania RTG:Paluch koźlawy z odchyleniem przyśrodkowym.Sklerotyzacja powierzchni stawowych w stawie sródstopno-paliczkowym palucha, szpara stawowa zwężona nieznacznie. byłam u 'specjalisty' jednak dowiedzialam sie tyle co od lekarza pierwszego kontaktu szukam kogos na poziomie kto powie mi co mnie czeka. K.

Aleksander Ropielewski

W przypadku silnych dolegliwości bólowych konieczny zabieg operacyjny. W tym celu prosze zgłosić się do ortopedy.