Bóle w klatce piersiowej i pod mostkiem

Dobry wieczór.Cierpie na bóle w klatce pierśiowej po lewej stronie i pod mostkiem.Rozlećiało mi śię małżeństwo,straćiłem ukochańą córeczkę a żona utrudńia mi kontakt.Mam 44 lata.Okropnie to przeżywam.Pojawiają śię tez stany lękowe przed utatą żyćia z powodu tych bólów.Ńie umiem sobie z tym poradzić,proszę o pomoc.Dochodzą problemy finansowe z powodu dużych alimentów.Ńie wiem jak sobie poradzić z kwestią zdrowia.....

Witam! Opisane dolegliwości mogą pojawiać się na tle nerwowym. Nie można jednak wykluczyć, że wiążą się z niedokrwieniem mięśnia sercowego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi dokładną diagnostykę różnicową.