Bóle żeber i kręgosłupa przy osteoporozie

Mam 25l i osteoporoze. Lecze ją już 10 m-cy. Wyniki się poprawiają natomiast mój wzrost spadł- 4cm: (. Bolą mnie żebra., gdy nabieram mocno powietrze to się ból nasila . Czy kiedykolwiek będę jescze normalnie funkcjonować a bóle żeber i kręgosłupa się skończą? :(((

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, najważniejsze jest znalezienie przyczyny choroby- konieczne jest leczenie przyczyny a nie tylko samej osteoporozy.

w wieku 25 lat to poważna sprawa i wymaga dalszych badań
proszę o pełna informacje o Panu, o przebiegu choroby i wynikach badań oraa stosowanych lekach
dr med. Andrzej Sawicki
email: rejestracjab40@synesus.com