Bolesna zmiana na żołędzi penisa

Na żołędzi prącia rano zauważyłem taką zmianę: http://imagizer.imageshack.us/a/img922/1395/N4M0Qc.jpg Nie jest ona swędząca, jedynie boli przy dotyku, na początku była mniejsza, teraz raczej nie postępuje. Przemywam ją wodą z mydłem i rivanolem. W sobotę mam wizytę u dermatologa, chciałbym wiedzieć co to może być? Zmiana jest zaczerwieniona, ze schodzącym nabłonkiem, obecna także na napletku, zmiana jest tylko na jednej stronie żołędzi. Dodam, że obecnie stosuje antybiotyk na infekcję gardła.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa bądź urologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postepowanie. A czy jakis wywiad w kierunku chorób wenerycznych?