Bolesność głowy a tabletki antykoncepcyjne

Dzień dobry. Co jakiś czas występują u mnie bóle głowy. Wcześniej też mnie czasem pobolewała, ale nie było to tak częste jak obecnie. Od dwóch lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Czy może mieć to związek z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych? Jakie badania powinnam wykonać, aby sprawdzić przyczynę bólów głowy?

W przypadku bólu głowy należy udać się na konsultację neurologiczną
Rozpoznanie stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, charakteru bólu głowy, objawów towarzyszących, czynników prowokujących itd itd, oraz badania przedmiotowego.
Tabletki antykoncepcyjne mogą, ale nie muszą być przyczyną bólu głowy.