Bolesność kolana u 19-latki

Witam. Mam problem z kolanem prawym. Jestem aktywna sportowo miałam robione badania byłam na rehabilitacji lecz nic nie pomagało ( z badań wynikło: przemieszczenie rzepki, zbyt dużo płynu ) miałam rehabilitacje po dłuższym czasie mój regabilitant powiedział ze problem moze iść z biodra wiec byłam u specjalisty ktory nawet nie sprawdził biodra oraz powiedział ze to jest niemożliwe ipoprostu mam przemęczone kolano. Cierpię na te bóle od 3 lat.Teraz biodro mi wyskakuje jak Np.Robię krążenia bioder

Szanowana Pani, czas trawania dolegliwości (3lata) oraz objawy dotyczące dwóch stawów (biodrowego i kolanowego) u młodej osoby sugerują konieczność przeprowadzenia szczegółowego badania ortopedycznego i dopiero na jego podstawie bedzie można ew. zlecać badania dodoatkowe. Zakres diagnostyki różnicowej jest na tyle szeroki,że bez zbadania Pani nie powinno się sugerować konkretnych jednostek chorobowych. Zatem proszę udac się ponownie do ortopedy (może innego niż dotychczasowy) celem przeprowadzenia odcinkowego badania ortopedtycznego co najmniej w zakresie kończyn dolnych w całości. Pozdrawiam i zyczę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.