Bolesność kręgosłupa a wynik MR 24-latki

Witam, chciałabym się skonsultować w jednej sprawie. Mam 24 lata, od kilku lat miałam boleści kręgosłupa, bez zrobienia jakich kolwiek prześwietleń byłam wysyłana na rehabilitacje... od pewnego czasu ból był coraz silniejszy, aż w końcu zostałam skierowana na Rezonans Magnetyczny, na którym mi wyszło " W zakresie kanału krzyżowego na poziomach S2-S4 widoczne torbiele oponowe pochewek korzeni nerwowych: duża (maks.23mm) na poziomie S3, poza tym drobne. " I chciałabym uzyskać jakieś konsultacji, co z tym najlepiej zrobić, do jakich specjalistów się zgłosić? Z góry dziękuję za pomoc

Witam serdecznie,

Należy zgłosić się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.