Bolesność kręgosłupa, senność a borelioza

Czy objawy takie jak: bóle kręgosłupa, ból kolana, drętwienie prawej ręki, kłucie w klatce piersiowej, wieczne zmęczenie, senność, bóle reumatyczne nóg, nagłe napady osłabienia, oblewają mnie poty, robi mi się czarno przed oczami, nadmierne wypadanie włosów, huśtawki nastrojów...mogą sugerować boreliozę? Kilka lat temu miałam kleszcza w szyi przez około 7 dni. Niestety nie wykonano mi żadnych badań po jego usunięciu i teraz zastanawiam się czy moje objawy mogą być z tym związane.

Witam, najlepiej byłoby udać się do lekarza (np. rodzinnego), ktory zleci odpowiednie badania w celu zdiagnozowania choroby (potwierdzenia/wykluczenia Pani podejrzeń).Gdy wszystkie badania wyjdą dobrze,wtedy warto udać sie na konsultację do psychoterapeuty lub/i lekarza psychiatry.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam zrobienie badań+ konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza