Bolesność mięśni a wyniki badań w kierunku boreliozy

witam robilam badanie na bb elisa w igg pozytywna w igg negatywna kolejne dwa badanie western blood negatywne,odjawy bole kosci miesni szarpanie miesni zle samopoczucie bole kregoslupa pieczenie nog i czasem czubka glowy.czy to bolerioza bo juz sama nie wiem przez te wyniki prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Ujemne wyniki badania western blot przemawiają przeciwko i raczej dolegliwości nie są powodowane przez boreliozę. Sugeruję kontakt z lekarzem chorób zakaźnych, który na podstawie BADANIA i wyników badąń dodatkowych rozstrzygnie jednoznacznie.