Bolesność pod pachami a obfite poty

DZien dobry. Co moze byc przyczyna bolu pod pachami.Pod reka lewa od 4 miesiecy ,reka prawa 2 tygonie,obfite poty i slabosc;Mialam tez wysypke na skorze nieswiedzaca i infekcje pecherza 1 tydzien temu. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z lekarzem w celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości, ponieważ mogą one mieć wiele przyczyn. Od błachych po bardzo poważne.