Bolesność pod żebrami i świąd a możliwe przyczyny

Od kilku tygodni czuję jak kłuje czasem szczypie a czasem swędzi w okolicach górnej częśći brzucha pod żebrami czasem w okolicach pępka mam też czasem uczucie że jak wciągnę mocno powietrze to pękne ból pojawia się raz po lewej stronie za chwile po prawej czasem bolą mnie żebra co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety opis podany przez Pana jest niespecyficzny i potrzebne jest wykonanie dokładnych badań. W tym celu zalecam o udanie się po poradę do gastroenterologa. Pozdrawiam.