Bolesność podczas stosunku u 26-latki

Mam Problem podczas stosunku a mianowicie chodzi o ból. Ja wiem, że mówi się o tym, że niemożliwe jest niedopasowanie fizyczne. Ale po 3 latach bólu coś musi być naprawdę nie tak. Podczas stosunku czuje potworny ból przy samym wejściu do pochwy a później przez tydzień nie dam się tam dotknąć bo czuje ból, pieczenie i jakby mnie coś tam rozrywało. Jestem podniecona i nawet dodatkowe nawilżenie nic nie pomaga. Byłam już u wielu ginekologów i dostawałam jakieś maści, które na niewiele się zdały.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może przyczyną jest pochwica. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekolog. Jeżeli lekarz ginekolog wykluczy wszystkie przyczyny z jego "działki" proponuję udać się do lekarza seksuologa, być może zmiana "pozycji" byłaby wskazana.