Bolesność stawów, biegunki a wzdęcia

Witam, od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości, a mianowicie zaczeło się od bólu stawów (kolana, nadgarstki, łokcie, palce), potem doszły poranne biegunki i częste oddawanie moczu (wszystko bezbolesne). Ale dzisiaj doszedł jeszcze ból podbrzusza (takie parcie na odbyt i pęcherz) zwłaszcza przy podkurczonych nogach. Dodam jeszcze że mój brzuch jest wzdęty,twardy,mam gazy i strasznie bolą mnie plecy w dole. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na infekcje wirusową, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie mam pewności i sugeruję kontakt z lekarzem.