Bolesność żył u 29-letniej osoby

Witam, od październik zmagam się z bólem żył, czsami myślałam, że to kości. Ból jest przemieszczajacy się, gdy boki mnie zewnętrzna strona dłoni, żyły w tym odcinku sa nienaturalnie napompowane po czym występuje zwężenie, bol jest w calym ciele, głównie dłonie, ręce I nogi. Robilam badania krwi. Czekam na wyniki. Mieszkam w Anglii. Pracuję w nocy I sie bardzo martwię, co mi dolega :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. po za tym konieczne jest poznanie dodatkowych informacji np o przyjmowanych lekach itp. Proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu.