Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak apetytu i utrata wagi przy lekach na nerwicę i depresję

Witam mam pytanie zażywam od dwóch tygodni lek Mozarin i Pernazinum na nerwicę i depresję po jednej tabletce 25mg dziennie i schudłem 5 kg trochę mnie to dziwi nie mam za bardzo apetytu a przeważnie to się tyje po takich lekach.Boę się że mi coś dolega poważniejszego np jakiś nowotwór i czy zwtkła morfologia może wykryć nowotwór?mam 30 lat
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Ewa Kozłowska Dietetyk, Warszawa
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

spadek wagi może być spowodowany utratą apetytu, proszę regularnie wykonywać badania a wszelkie bóle czy inne objawy zgłaszać lekarzowi.

Pozdrawiam

Dietetyk z ponad 20-letnim stażem. Kierownik Poradni Dietetycznej w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy