Brak chęci do działania i apatia

Od dawna jestem osobą apatyczną, bez energii i chęci do działania. Mój humor zależy od dnia. Czasem zdarzy się, że obudzę się rano i robię co mam robić, czasem zbieram się bezskutecznie dzień, dwa. Niestety mogę sobie na to pozwolić, bo nie utrzymuję się sam i jestem uczniem zaocznej szkoły. Wyjścia ze znajomymi nie sprawiają mi problemu. Zastanawiam się czy to nadmierne lenistwo, które raczej u mnie występuje czy problem leży gdzie indziej?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza