Brak chęci do nauki i rozwoju u młodego mężczyzny

Mój syn jakiś czas temu zerwał znajomości z kolegami, nie chce pisać pracy inżynierskiej, boi się iść do pracy i kontaktu z ludżmi siedzi w domu przed komputerem. Wysłałam go na terapie lecz nie widzę poprawy. Co robić dalej.

Witam,
może syn powinien skontaktować się z lekarzem. Być może sama terapia nie wystarcza.
Ale terapia też musi mieć czas na działanie , nie od razu będą jakieś efekty. Poza tym nie wiemy czy syn chce zmiany, to przecież od niego zależy czy coś z tym zrobi czy nie.
Lekarz specjalista może postawić diagnozę i jeśli to konieczne przepisać leki.
pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza