Brak efektów leczenia ureaplasmy

Szanowni Panstwo, W badaniach z pochwy wyszlo, ze mam ureaplasme. Od ponad pol roku lekarz mnie leczy, ale efektow nie widac w ogole, a zycie z objawiami ciaglego zapalenia pecherza sa malo przyjemne. Bralam doksycykline przez 5 dni i nic. Nastepnie Erytromecyne i tez nic. Zaczelam brac tetracykline ale po dwoch dniach pojawila sie wysypka wiec lek odstawilam. Nie wiem czy szukac kolejnego lekarza ktory sobie poradzi, bo w sumie diagnoza zajela lekarzom rok. Pozdrawiam

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
radzę spróbować zastosować azitromycynę 1x dz.500mg przez trzy dni i powtórzyć po tygodniu
pozdrawiam