Brak higieny osobistej u męża

Mój mąż jest przystojnym mężczyzna ma 32 lata lecz od jakiegoś czasu przestał o siebie dbać stał sie brudasem mam wrażenie ze boi sie wody i mydla.Muszę mu wiecznie przypominać o myciu rąk,a do awantury dochodzi za kazdym razem kiedy każe mu sie wykąpać.Dodatkowo ma paskudny obrzydliwy nawyk dlubania w nosie i "kulania" wyciagnietej zawartości .Co mam zrobic.Mamy malenkie dziecko boje sie ze bedzie brał przykład z ojca a ja brzydze sie własnego męża. Brzydze sie jego dłoni,ciała.to mój dramat.

Dzień dobry!

Wspomina Pani, że dzieje się tak "od jakiegoś czasu". Być może istotne, co takiego zdarzyło się w tym okresie, jeśli wcześniej mąż dbał o higienę i uważała go Pani za zadbanego. Zmiana może wiązać się z np. z pojawieniem się na świecie dziecka, wydarzenia w Waszej relacji małżeńskiej, wydarzenia w pracy męża, rodzinie czy Waszym otoczeniu, zmianie sytuacji finansowej lub stanie zdrowia męża. Czy zauważa Pani inne objawy, np. obniżenie nastroju męża, zaniedbywanie spraw, które kiedyś sprawiały mu przyjemność, mniejszą radość z życia itp.? Jak ocenia Pani dbałość o higienę w rodzinie pochodzenia męża?

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza