Brak miesiączki i wyniki badań hormonów

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy kobiece. Brak miesiączki przez kilka miesięcy a jak pojawi się to krwawienie ustępuje po ok msc. Co chwilę mam skierowanie na rózne badania, chodzę do różnych ginekologów. Teraz wykryto u mnie niby mięśniaki, miałam już pobierane próbki do badań hispatologicznych . Otrzymałam kolejne wyniki. Czy mogę prosić o ich interpretację, na co wskazują. chciałabym zaczerpnąć informacji od kilku specjalistów. Wyniki: Estradiol 25,6; FSH 77,3; LH 24,1; progesteron 0,32

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium i w którym dniu cyklu były wykonywane badania nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.