Brak miesiączki od 17 miesięcy a wyniki badań hormonalnych

Witam!Dziekuje p. dr za odpowiedz. Ale zaszla pomylka w odpowiedzi. Otoz nie mam miesiaczki od 17 miesiecy a nie od 17 lat.W zwiazku z powyzszym prosze jeszcze raz o odpowiedz.Mam 56 lat. Nie miesiaczkuje od 17 miesiecy.Zrobilam badanie hormonow FSH - 19.36,f.folikularna 3.5-12.5, f.owulacyjna 4.7-21.5,f.leutalna 1.7-7.7, menopauza 25.8-134,8.Czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczania sie?

Renata GrzechociĹska

Jest taka możliwość, że jest to menopauza. Aczkolwiek nie ma wyników badań estrogenów i progesteronu.