Brak miesiączki u 19-letniej dziewczyny

Witam, mam 19 lat i nadal nie dostałam okresu, powoli zaczynam się martwić . Pół roku temu byłam u ginekologa u powiedział że jest w porządku , nie miałam robionych badań. Czy to coś poważnego ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nigdy nie miała Pani jeszcze miesiączki, konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ginekologa! Proszę tego nie bagatelizować!