Brak motywacji działania dla samej siebie

Dlaczego ja nie mam swojej motywacji? Jeśli np. robię coś w domu co omawialiśmy na psychoterapii, to staram się to robić nie dla siebie, a że przychoterapeutka mi poleciła i będziemy omawiać wyniki. Ja od siebie nic nie wymagam na niczym mi nie zależy. Dla siebie mogłabym leżeć i gnić, nawet nie wiem co miałabym robić. Nie mam depresji, taki charakter. jestem leniwa? Jak z tego wyjść.

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani o swoich odczuciach z własnym psychoterapeutą, który zna Panią osobiście.

Witam,
sugerowałabym omówienie tego podczas następnej psychoterapii. Psychoterapeuta jest obeznany w Pani sytuacji i zrobi z niej większą użyteczność niż osoby na tym portalu.Na psychoterapii dobrze jest się dzielić wszystkimi spostrzeżeniami, szczególnie, gdy dotyczą toczącego się na niej procesu.
Pozdrawiam