Brak okresu po cesarskim cięciu - jak długo to jeszcze będzie trwało?

Witam,
mam poważny problem, od jakiegoś czasu, co 4 cykle, w ogóle go nie mam okresu. Takie kłopoty mam od prawie 10 lat, a zaostrzyły się od porodu z córką. Poród zakończony cesarką z powodu odklejenia łożyska. Lekarz zalecił mi branie tabletek, które zażywałam rok.
Musiałam odstawić, bo woda zostawała mi w organizmie i bardzo bolała wątroba, co spowodowało wystąpieniem plam na twarzy. Od momentu odstawienia tabletek problem się zaostrzył. Okresy są obfitsze, boleśniejsze i w ogóle cyklu nie mam albo okres występuje co 6 tyg.
Proszę o poradę.

Witam serdecznie,
najprawdopodobniej przyczyną nieregularnych cykli są zaburzenia hormonalne. Powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa. Wskazane jest wykonanie badań hormonalnych z krwi oraz włączenie odpowiedniego leczenia. Być może inne preparaty nie będą powodowały wcześniejszych działań niepożądanych.
Pozdrawiam