Brak okresu podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

witam. biore tabletki antykoncepcyjne od 2 lat (yasmin), od pol roku zanikł mi calkowicie okres miedzy 7-dniowymi przerwmi, biore opakowanie 7 dni przerwy i kolejne po opakowanie. moj ginekolog mowi zee wszystko ok i nie ma sie czym przejmowac, cytologia i wymaz wychodza zawsze b.dobrze. jednak nie daje mi spokoju ten ciagly brak miesiaczki. prosze o rade, pozdrawiam agnieszka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych nie stwierdza nieprawidłowości to trudno polemizować z tą diagnozą. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty ginekologa.