Brak okresu podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej i antybiotykoterapii

Witam, od 2 lat stosuję antykoncepcje Midiana. Od 4 dni przyjmuję antybiotyk Klabion 500. Okres powinnam dostać dzisiaj tj. 24.11 a nadal go nie ma. Wspolżyłam kilka razy "do końca" ale to było na początku miesiąca. Nie raz tak robiliśmy i okres przychodził normalnie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli stosowała Pani antykoncepcję według zaleceń, ryzyko ciąży jest bardzo niskie, w celu wykluczenia proszę wykonać test ciążowy. Infekcja może wpłynąć na opóźnienie krwawienia.
Pozdrawiam