Brak pełnego zaangażowania w związek

jestem z chłopakiem prawie 8 miesięcy. wcześniej mówił, że myśli o mnie poważnie, że będzie chciał się ożenić i wgl. ale teraz ważniejsi są dla niego znajomi. w sylwestra okłamał mnie, że idzie do wc, a tańczył z inną dziewczyną na drugiej sali. ostatnio był na studniówce ze swoją siostrą i bawił się z innymi dziewczynami. nie zwracał uwagi na to co mogę czuć. czy każdy facet rozgląda się za innymi będąc w związku? czy zawsze ważniejsi są znajomi?

Witam,
mężczyźni są wzrokowcami i naturalne jest, że czasem zwracają uwagę na inne kobiety. Natomiast to, o czym Pani pisze wygląda zupełnie inaczej niz niewinne spojrzenia. Z tego, co czytam czuje się Pani okłamana i coraz mniej ważna dla chłopaka.
Warto szczerze porozmawiać o tym, jakie emocje wywołują w Pani jego zachowania. Być może partner nie zdaje sobie z tego sprawy. Myślę, że warto również powiedzieć jasno na jakie zachowania ma Pani zgodę, a które są dla Pani nie do przyjęcia.
Życzę powodzenia

Witam. Jesteście bardzo młodymi ludźmi i wiele wrażeń jeszcze przed wami. Warto zająć się sobą, spotykać się ze znajomymi, chodzić po klubach i bawić się, śmiać jak najwięcej i rozwijać się kontynuując naukę, zdobywając nowe kwalifikacje, uprawiając jakieś zajmujące hobby. Ma pani czas na zobowiązujące deklaracje. proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chce pani spędzić życie z chłopakiem, który panią oszukuje, lekceważy i nie można mu zaufać? Chyba zależy pani na szacunku? Proszę to przemyśleć. Warto też skorzystać z pomocy psychoterapeuty, aby zapanować nad swoją emocjonalnością i reakcjami. Powodzenia