Brak podniecenia i czucia penisa po zapaleniu prostaty

Witam, 3 tygodnie temu po masturbacji mój członek się skurczył, dostałem zawrotów głowy i usnąłem, rano obudziłem się ze skurczonym członkiem 1/3 normalnej wielkości, jądra i penis był sine. podczas wizyty w szpitalu lekarz powiedział że to zapalenie prostaty, dał antybiotyk i powiedział że minie. penis w spoczynku wygląda normalnie, jednak ciągle kompletnie nie czuję podniecenia, wzwód mam tylko niekiedy rano, przez dzień momentami zastanwiam się czy jest jeszcze w spodniach... co robić?czekać?

Powinien Pan nadal być w opiece chirurga urologa, najlepiej takiego, który zajmuje się też problemami seksuologicznymi.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj !
Proszę pana penis jak każdy organ ma swój czas na regenerację i dlatego nie ma dobrej odpowiedzi na pańskie pytanie, ponieważ jest to uwarunkowane osobniczo czyli każdy mężczyzna może ten okres regeneracji mieć różny. Jednak problemy z podnieceniem to powinien się pan udać do seksuologa który jest jednocześnie urologiem ze specjalnością chirurgi naczyń i zrobić badania pod tym kontem.
Pozdrawiam