Brak poprawy po operacji nerki

Rok temu w ECC przeszłam operację A-H, niestety miedniczka prawej nerki jest nadal powiększona. 7.X urolog obejrzawszy tomografię z ECC, powiedział, że nie wie co ze mną zrobić. Od 11X miałam 3 dni temp. 38oC (dziś 36,9) dzisiejsza analiza moczu: er. 3-5, cz. wyług. 10-20. Przed nawrotami takich stanów operacja miała mnie uchronić. U kogo szukać pomocy? L. I kontaktu? Czy też usilnie szukać innego urologa (znających mnie lekarzy ze szpitala Orłowskiego już tam nie ma).

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z innym urologiem.