Brak spadku wagi pomimo diety u 20-latki

Witam, mam 20 lat i od kilku lat próbuję zrzucić zbędne kilogramy ważę 60kg przy wzroście 168. Uprawiam sport dosyć regularnie. Lecz nieraz wszytsko się zmienia i przestaje cwiczyc, obżeram sie, nieraz mam napady i jem wszystko co mi się nawinie pod rękę, takim napadom towarzyszy również zle samopoczucie i fatalny humor, wyżywam sie wtedy na wszystkich. Po kilku dniach wracam do rutynowych cwiczen i zdrowego jedzenia i tak w kółko.Nieraz mam dni ze nawet nie moge patrzec na swoje cialo.

Witam, w Pani przypadku potrzebna będzie konsultacja w ośrodku specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Współpraca z psychologiem oraz dietetykiem, a w razie konieczności również leczenie pod okiem psychiatry.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska