Brak zarodka w 5. tygodniu

Witam zaszlam w ciążę test 2 kreski poszłam do gibekolago oszacować 8 tydzien ciazy zrobił badania krwi moczu poszłam na usg okazało się ze to 5 tydzien pecherzyk ciazowy 1.74mm Ale nie widać zarodka ; ( czy jest możliwość ze jeszcze się pokaże? Ostatnia miesiączka 20.07.2016

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze tak. proponuje oznaczyc ponownie beta hcg i koniecznie w najblizym czasie udac się do lekarza ginekologa ponownie.