Brak zarodka w 7 tygodniu ciąży

Jestem w 7 tyg ciazy w poniedzialek tj 17.11.2014r doktor zauważyla dopiero pecherzyk ciązowy ktory mial 10mm(podobna wczesna ciąża gdyz cykla mam co 31 czy to prawda ze przez cykle ciaza jest opozniona??) wczoraj bylam na usg prywatnie i doktor nie widzial zarodka tylko pecherzyk ciazowy ktory ma 16mm. Dlaczego nie ma jeszcze zarodka nie mam boli ani plamienia i krwawienia wymiotów tez dobrze sie czuje. Kolejne badanie 2 tyg. Prosze o odpowiedz denerwuje sie bardzo niepokoje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety jest to kwestia niezwykle indywidualna i często uwarunkowana nie przyczynami środowiska i stylu życia. Proszę jednak wykonać kolejne badanie i spróbować być dobrej myśli. Pozdrawiam