Brązowe plamienia a brak okresu

czy miewanie ok co 20 dni brazowych plamien (dokladnie 2x mi sie zdarzylo) mozna potraktowac jako okres (gdyz krwi nie bylo od 52 dni) czy to jest normalne, dodam ze z mezem staramy sie o dziecko.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Być może występujące co 20 dni krwawienia mogą być substytutem okresu, nie mniej jednak tak skróconego cyklu nie możemy uznać za prawidłowy. Myślę że powinna Pan skonsultować się z ginekologiem, który wyjaśni przyczynę nieprawidłowości.