Brązowe plamienia z pochwy przy Vibin Mini

Witam, od 9 mies. przyjmuje vibin mini. Jestem aktualnie przy 13 tabl. i pare dni temu wydaje mi sie ze moglam przeziebic sobie nerki i jajniki, poniewaz odczowam bol i dyskomfort. Dostalam brazowego plamienia z pochwy, czy to moze byc spowodowane takim oslabieniem organizmu? I zastanawiam sie czy nie przesunac okresu tak, zeby pominac trzeci rzad tabletek? Czy takie plamienie jest normalne? Martwie sie i nie wiem, czy bede mogla odroznic krwawienie w czasie placebo od tego plamienia teraz.

Witam,
plamienie w czasie przyjmowania tabletek jest zupełnie normalne, proponuje przyjmować tabletki nadal regularnie zgodnie z kolejnością w opakowaniu i zrobić określoną przerwę.

pozdrawiam!