Budzenie nocne z rozpaczliwym krzykiem u 11-miesięcznego dziecka

Witam moje 11 miesieczne dziecko przez ostatni tydzien zaczelo budzic sie w nocy z rozpaczliwym krzykiem, nie chce wtedy ani mleka ani pic, bylam u kilku lekarzy, ale zaden nie zna odpowiedzi na moje pytanie. Co sie dzieje? I co moge zrobic, aby pomoc malemu?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli zostały wykluczone przyczyny medyczne to możliwe, że dziecku śni się coś nieprzyjemnego.

Pozdrawiam.