Chęć oddawania moczu podczas stosunku

Witam mam taki wstydliwy problem podczas gdy kocham się ze swoim chłopakiem strasznie boli mnie pęcherz co powoduje że chce mi się siku musimy wtedy przerwac stosunek lecz gdy pójde do łazienki to albo się wysikam lub nie bede mogła oddać moczu gdy chcemy spróbować od nowa historiia się powtarza mało tego strasznie bolą mnie piersi zauważyłam że mam widoczne zyły w strone brodawek czy to jest spowodowane ciążą ? Czy może to coś ze mną dzieje się coś niedobrego :(

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzięć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.