Ciąża zagrożona po cesarskich cięciach

witam 10 miesięcy temu miałam drugie cc,i zaszłam właśnie w ciąże ,chciałabym się dowiedzieć czy mam ciąż zagrożoną .pierwsze cięcie miałam ponieważ łożysko się odklejało w 40 ty ciąży drugie ,dziecko było duże i też w 40 tygodniu ciąży ,,w takim przypadku mogę nie donosić ciąży ?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to oczywiste i należy to stwierzić na podstawie badania USG ginekologicznego i przebiegu ciąży.