Ciemnobrązowa wydzielina z pochwy

Witam. Od rana mam ciemno brazowom wydzielinę z pochwy nie biore tabletek anty i dodam że jestem 3 tygodnie po rozpoczęciu okresu a jeszcze powiem że ten okres był całkiem inny niż poprzednie. Co to moze znaczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowej wydzieliny może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną może być infekcja czy nadżerka. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.