Ciężkość głowy, odrealnienie a nerwica

Witam, Mój problem polega na tym że chyba mam nerwicę, zaczęło się od tego że dostałem ataku jakiś czas temu i później te ataki powtarzały się, stosowałem protopranolol doraźnie i pomagał, zastosowałem go dosłownie kilka razy, teraz wszystko jest okej nie mam żadnych ataków tylko czuje się dość dziwnie, taki zakręcony może jest to to uczucie odrealnienia o którym wyczytałem gdzieś w sieci, w każdym razie objawy jakie zaobserwowałem to uczucie ciężkiej głowy i coś w rodzaju otumanienia?? Pozdrawi

Pozdrawiam

Witaj, wszystkie objawy, jakie wymieniłeś występują właśnie w nerwicy. W Twoim wieku może to być przejściowe, szczególnie jeśli jesteś pod dużym stresem. Jednak jeśli objawy się utrzymują od kilku tygodni/miesięcy - zapisz się do psychologa. Nerwica oznacza trudności emocjonalne, które najskuteczniej leczy się poprzez psychoterapię. Pójdź do psychiatry, jeśli jesteś gotowy rozpocząć regulane przyjmowanie leków.
Pozdrawiam serdecznie!