Co jest powodem bólu piersi i uczucia wilgotności w pochwie?

Witam. Mam nieregularne miesiączki (co jakieś 3 miesiące) ostatnia miesiączka 18-24 październik od tygodnia bardzo bolą mnie piersi i czyje wilgotność( biały lepki śluz ale nie jest go duzo) od 5 dni mierze temperaturę w pochwie i wynosi ona 36.9-37.0. Robiłam test i wyszedł negatywny. Czy test zrobiłam za wcześnie? Czy moge być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że tak, proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa bez względu na wynik.