Bóle piersi i podbrzusza a negatywny test ciążowy

Witam serdecznie, Ostatnią miesiączkę miałam 8stycznia dzisiaj jest 36dc. Mam PCO i biore luteine od 16 do 25dc ale właśnie w tym cyklu zażyłam od 18dc do 27dc i nie dostałam okresu, robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie :( a temp. mam cały dzien 37s i mierze pod pachą a w pochwie rano wacha się w granicach 36.7 a 36.9 z reguły mam niską temp, do tego piersi mnie bolą i w dole brzucha. Prosze mi powiedzieć czy mogę być w ciązy pomimo negatywnego testu? Cykle miałam po luteinie 26 dniowe

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane oznaczenie beta-hCG we krwi. Badanie to jest znacznie bardziej czułe niż test płytkowy z moczu. Wynik badania da jednoznaczną odpowiedź czy jest Pani w ciąży.