Co jest powodem spięcia dziewczyny podczas seksu?

Witam. Moja dziewczyna która ma 21 lat ma mały problem a mianowicie chodzi tu o orgazm i ogólnie przyjemność z sexu. Z tego co zauważyliśmy jest bardzo spięta. Powiedziała jej to nawet Pani ginekolog do której chodzi. Ponieważ gdy ja bada to ciężko jej z powodu tego iż jest spięta . Czynnik jeszcze jaki może wpływać na to, to że, jest studentka i ma dużo nauki chociaż bardzo dobrze się uczy to i tak się martwi i trzyma wszystko w głowie . Często ma dziwne sny przez to że się tak martwi. Próbowaliśmy różnych sposobów . Żele rozgrzewające i pobudzające , tabletki na zwiększenie doznań jedynie co pomogło to sex w ciepłej wodzie wtedy miała największe doznania . Chciałbym się poradzić w tej kwestii i pomoc mojej partnerce bo widzę że jest jej przykro z tego powodu , że nie może dostać orgazmu. Nie wie już co ma zrobić czy pogadać na ten temat z psychologiem czy z jakimś innym specjalista .

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu, że tak ważne są dla Pana doznania Pana Partnerki, ze do relacji podchodzi Pan w sposób dojrzały
oraz świadomy.

Powracając do Pana pytania..., wpływ na jakość relacji intymnej/seksualnej/erotycznej mogą mieć czynniki zewnętrzne (stres) jak również (być może?) jakieś nie przepracowana trudna sytuacja/zdarzenie z przeszłości?

Jestem przekonana, że konsultacja/rozmowa z Psychologiem/Seksuologiem byłaby przydatną dla Pana Dziewczyny, do czego zachęcam Pana, by zainspirował Pan swoją Dziewczynę.

Gdyby Pana Dziewczyna miała życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze
mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana i Pana Partnerki, radości w intymności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605