Co jest powodem swędzenia piszczeli?

Witam, Od ponad 4 lat mam problem z uporczywym swędzeniem prawej piszczeli. Mniej więcej na jej 3/4 wysokości powstaje skóra na powierzchni 4na 4cm skóra staje się sztywna i zasiniala. Miejsce strasznie swędzi. Niejednokrotnie zadrapie je przez sen do krwi. Skora jest tutaj bardzo wysuszona, bez barwnika gdzie mam wrażenie ze jest to spowodowane ciągłym jej podrażnieniem i blizna po drapaniu. Jak sięgnę pamięcią wydaje mi się ze problem zaczął się w momencie mojego upadku gdy miałam okazje zedrzeć skore na wykładzinie. Kiedyś problem nasilał się po pierwszych kąpielach słonecznych a w zimie zostawała blizna bez barwnika skory. W okresie lata znów dochodziło do swędzenia po momencie gdy skora się opalila( barwnik wracał). Dziś pomimo zimy swędzenie dokucza niemiłosiernie, a świeżo zerwane strupy wydają przejrzysta wydzielinę. Na coraz większej powierzchni dochodzi do ran po nocnym drapaniu. Wizyta u dermatolog zakończyła się fiaskiem. Ta nie wiedziała co mi dolega i zapewniała ze melanina już nie powróci, jednakże piszczel znów się opaliła na złoty brąz. Nie wiem jak sobie pomoc, jakie badania mogę wykonać ???? Co to może być ???

Przyznam, że opisany problem jest bardzo nietypowy i nie do końca jasny.
Musi Pani odbyć wizytę bezpośrednią z lekarzem, który będzie miał możliwość obejrzenia zmiany.