Co jest powodem trudności w przytyciu?

Mam 26 lat ok 162 wzrostu i ważne 42-45 Max kg. Jako niemowlę bylam dzieckiem bardz puszystym musiałam mieć dietę . Ale później już byłam szczupły dzieckiem chciała bym przytyć chodz 10 kg . Nie mogę na siebie patrzeć nawet . Wszędzie pytają się mnie o dowód to jest uwlaczajace . Mam dosyć stresujące tryb życia jak się zdenerwuje nie mogę jeść ale w danej chwili nie cały dzień od razu czuję i widzę że schudłam . Śniadanie jem jak mam czas . Ale zawsze w porze 2 śniadania jem, obiad jem bardzo bardzo duży porcja mężczyzny której potrzebuje dużo zjeść po pracy fizycznej kolację jem zawsze czasem po nocach też . co dzień jem ziemniaki mięso warzywa owoce . Nie jem tylko słodyczy bo nie lubię a na dodatek jestem uczulona na czekoladę wolę zjeść coś pikatnego. Już nie wiem co mam robić żeby przytyć czy to kwestia nerwów czy za mało jem czy to jest kwestia genów moja mama jest od zawsze szczupła (ale nie tak jak ja ) i wygląda bardzo młodo w wieku po 50tce wygląda na 40 . Czasami już chce mi się nad sobą płakać nie patrzę do lustra nie mówiąc o lecie gdzie od 15 lat nie miałam na sobie krótkich spodenek . Już nie wiem co jeść jak jeść na siłę nie umie jeść jem jak mi się chce . A najważniejsza rzecz jest taka jak wagę utrzymać ? Bo jak trochę przytyje stres jakiś ( jestem osobą bardzo empatyczna ) chude od razu .

Dzień dobry,

aby uzyskać wzrost masy ciała potrzebna jest dobrze zbilansowana indywidualna dieta. Warto zgłosić się o pomoc do dietetyka, który ułoży dla Pani plan dietetyczny, a także będzie dodatkowo dla Pani podporą w tym procesie.

Pozdrawiam