Co jest przyczyną utraty czucia w lewym biodrez?

Dzien dobry. Mam 24 lata. Od 12 roku zycia choruje na chorobe Scheuermanna. Dwa lata temu zaczelam tracic czucie w lewym biodrze. Lekarz podejrzewal dyskopatie. Zlecil rezonans, ale wszystko jest dobrze. Od dwoch miesiecy mam to samo z prawym biodrem. Czasami mimo braku czucia odczuwam silny bol. W badaniu neurologicznym nie odczuwam takze czucia w dolnej czesci kregoslupa. Neurolog jednak nie zwrocila na to uwagi. Wspomne, ze mam torbiel podpajeczynowkowy. Co moze byc przyczyna utraty czucia?

Objawy mogą pasować do wegetatywnych następstw deformacji kręgosłupa piersiowego, zwłaszcza, że pojawiają się po obydwu stronach. Powinna Pani regularnie współpracować z fizjoterapeutą (ćwiczyć). Zapobieganie następstwom zmian jest w Pani przypadku bardzo istotne. Przy ćwiczeniach proszę zwrócić uwagę na wzmacnianie mięśni grzbietu i otwieranie klatki piersiowej,
Proszę spróbować też ćwiczeń:
https://www.youtube.com/watch?v=SkdxLg32qoo
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki