Co oznacza mrowienie i uczucie ciepła w stopie?

witam od trzech miesięcy cos dzieje się z moją lewą stroną ciała dominuje noga zaczyna się od pięty jest to takie mrowienie uczucie ciepła dziwnego ,nie moge tak całkiem postawić stopy promieniuje do łydki drętwienie rąk takie to trudne do sprecyzowania,mam chaszimoto i duży niedosłuch,łykam też mirtor,zrobiłam rezonans głowy jest ok,byłam u neurologa też ok robiłam przeswietlenie trzech odcinków kręgosłupa jest ok,byłam u ortopedy on nic nie widzi błagam o pomoc gdzie mam isc żeby mi ktoś pomóg

Takie objawy mogą być skutkiem długotrwałego przebywania w jednej pozycji np. przy komputerze. Zablokowanie odcinka piersiowego kręgosłupa powoduje podrażnienie korzeni nerwowych układu wegetatywnego i może dawać objawy rzutowane np. do stóp czy dłoni.

Proponuję ćwiczenia z filmów instruktażowych oraz ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty
https://www.youtube.com/watch?v=AIOjXg7egdc
https://www.youtube.com/watch?v=SkdxLg32qoo

Powodzenia, Paweł Czarnocki