Trudności z wykonywaniem prac przy drętwieniu ręki

Witam. Od kilku miesięcy drętwieje mi prawa dłoń, boli mnie przy tym ręka aż do łokcia i mam wtedy trudności z wykonywaniem jakichkolwiek prac. Zaczęło się od drętwienia w nocy co jakiś czas, później zaczęło również w dzień. Pojawiało się to na chwilę po czym przechodziło. Jednak ostatnio problem się nasilił, drętwieje i boli coraz częściej i mocniej zarówno w nocy jak i w dzień niezależnie czy coś robię czy nie.Co może być tego przyczyną?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na ucisk na nerw kończyny górnej. Wskazana kontrola u neurologa.
Pozdrawiam